fbpx

• Prowadzenie działań ograniczających problem używania wyrobów tytoniowych i wyrobów powiązanych w zakładach pracy.

201219_artemis_konferencja_saskakepa_00003

Konferencja inauguracyjna “Nie palę, bo…”

Pierwszym elementem projektu informacyjno-edukacyjnego “Nie palę, bo…” była konferencja, która odbyła się 20 grudnia w siedzibie Pracodawców RP. Eksperci i organizatorzy przedstawili planowane działania i możliwości wprowadzenia polityki ograniczenia używania wyrobów tytoniowych i wyrobów powiązanych w zakładach pracy.

Podczas konferencji wystąpili:
– Janusz Pietkiewicz – Wiceprezydent Pracodawców RP
– Anna Dela – Pełnomocnik Dyrektora ds. Badań i Rozwoju Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny
– Marta Ryniecka – przedstawicielka firmy Johnson & Johnson, zeszłorocznego laureata konkursu „Firma wolna od tytoniu”
– Patrycja Kosińska – Koordynator Programu „Prowadzenie działań ograniczających problem używania wyrobów tytoniowch i wyrobów powiązanych w zakładach pracy” z ramienia Pracodawców RP

W planach są m.in. roadshow z mobilnym gabinetem, dedykowana aplikacja mobilna oraz konkursy. Pracodawcy otrzymają też materiały edukacyjno-informacyjne, które pomogą im zmotywować się do walki z nałogiem.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.